Plaža Tale. Indeksonline

Tragedija na Jadranu: U moru se utopile dvije djevojčice od 9 i 11 godina

adminCrna Hronika2 hours ago627 Views

Podijelite sa prijateljima:

Teška tragedija dogodila se na plaži Tale, u blizini grada Lješ (Lezhë) u Albaniji, gdje su život izgubile dvije djevojčice nakon utapanja u Jadranskom moru.

Prema prvim informacijama, riječ je o djevojčicama starosti 9 i 11 godina koje su se nalazile u dijelu plaže gdje nije bilo organizovanog nadzora niti prisustva spasilačke službe.

Kako navode lokalni mediji, pretpostavlja se da su djevojčice ušle u more, ali se zbog za sada neutvrđenih okolnosti nisu uspjele vratiti na obalu.

Njihova tijela pronađena su i izvučena iz mora, nakon čega su prevezena u mrtvačnicu Regionalne bolnice u Lješu, gdje će biti provedene daljnje zakonom predviđene procedure.

Policijski službenici obavili su uviđaj na mjestu tragedije i pokrenuli istragu kako bi utvrdili sve okolnosti koje su dovele do ove nesreće.

Ovaj tragični događaj potresao je lokalnu zajednicu, dok nadležni organi nastavljaju prikupljati informacije o slučaju prenosi Avaz.ba

Loading

Signing-in 3 seconds...

Signing-up 3 seconds...